Sākumlapa Pakalpojumi Mūsu darbi Tehniskais aprīkojums Noderīga informācija Par mums Kontakti
Kontakti
Intelektuālie risinājumi dzīvokļiem

Apsardzes sistēmas, ugunsgrēka signalizācija, video domofons, aizsardzība pret ūdens noplūdēm, videonovērošana, kustību sensori, elektroniskās slēdzenes — tas un daudz kas cits ietilpst Intelektuālās mājas sistēmā. Šīs sistēmas dienu un nakti uzraudzīs jūsu īpašuma teritoriju un telpas jūsu dzīvoklī, garantējot pilnīgu drošību. Tiklīdz kāda no šīm ierīcēm konstatēs nesankcionētu iekļūšanas mēģinājumu, Intelektuālās mājas sistēma izsauks policiju un informēs īpašniekus. Mūsu uzstādītā ugunsdrošības signalizācija ne tikai reaģēs un dūmiem un brīdinās attiecīgo dienestu, bet arī nosūtīs jums uz mobilo tālruni ziņojumu par notikušo. Aizsardzība pret ūdens noplūdēm ļaus izvairīties no īpašuma sabojāšanas. Speciāli noplūdes devēji reģistrēs defektu parādīšanos. Nostrādājot devējiem, sistēma atslēgs ūdens padevi un brīdinās saimniekus un attiecīgos dienestus.
Sistēma Intelektuālā māja dzīvoklī atvēl lielāku telpu dizaina risinājumiem, kas saistīti ar apgaismojumu. Pateicoties apgaismojuma vadības sistēmām, jūs varat veidot jebkādu apgaismojuma ainu: tālvadība ļaus no jebkuras vietas dzīvoklī regulēt gaismas avotu spilgtumu un piemeklēs dažādus apgaismojuma tipus dažādos diennakts laikos. Savukārt klimata kontrole jūsu mājās nodrošinās perfektus laika apstākļus.
Mēs katram klientam izstrādājam individuālu Intelektuālās mājas sistēmu. Projekta galarezultāts ir atkarīgs no dzīvokļa plānojuma, tā platības un, protams, jūsu vēlmēm. Būtībā Intelektuālā māja ir visu sistēmu, kas nodrošina komfortablu dzīvošanu dzīvoklī, integrācija vienā sistēmā.

Apsardzes signalizācija

Apsardzes signalizācija nostrādā tad, ja kāds cenšas pārkāpt jūsu apdzīvotās teritorijas robežas. Turklāt informāciju saņemsiet gan jūs, gan attiecīgie ātrās reaģēšanas dienesti. Apsardzes signalizācija tiek aktivizēta, ja tiek saņemts signāls no dažādajiem kustību sensoriem. Sensoru jutība tiek noregulēta atbilstoši jūsu vēlmēm un prasībām. To vēlams regulēt, ja dzīvoklī tiek turēti mājdzīvnieki, jo tad sistēma jebkuru kustību rezultātā nesūtīs trauksmes signālus. 

Saimnieku klātbūtnes efekts

Dodoties atvaļinājumā un atstājot dzīvokli bez uzraudzības, saimnieki riskē pēc atgriešanās konstatēt, ka pazudušas vērtīgas lietas. Sistēma Intelektuālā māja ar klātbūtnes imitācijas palīdzību palīdzēs novērst zagļu uzmanību no jūsu dzīvokļa. Automātiska gaismas ieslēgšana un izslēgšana, mūzikas skaņas radīs ilūziju, ka telpā atrodas cilvēki. 

Apgaismojuma un gaismas vadība

Intelektuālās mājas sistēmas lietošana dzīvoklī radīs papildu telpu ar apgaismojumu saistītiem dizaina risinājumiem. Pateicoties apgaismojuma vadības sistēmām, jūs varat izmantot jebkuru apgaismojuma režīmu. Ar tālvadības palīdzību no jebkuras vietas dzīvoklī varat regulēt gaismas ierīču spožumu un atbilstoši diennakts laikam piemeklēt dažādus apgaismojuma tipus. Tagad jūs varat pielāgot apgaismojumu atbilstoši savām vajadzībām. Ieslēdziet liegu, klusinātu apgaismojumu romantisku vakariņu laikā vai, ja uzņemat viesus, ieslēdziet visus apgaismes ķermeņus maksimālā spožumā. Lai ko jūs arī darītu, jūs neizmantosiet vairāk gaismas nekā nepieciešams, kas nozīmē to, ka jūsu dzīvoklī pastāvīgi tiks taupīta elektroenerģija. Nospiežot vienu taustiņu, varēsiet ieslēgt visas nepieciešamās elektroierīces un pielāgot to spožumu. Gaismas režīmi tiek iestatīti atbilstoši klienta vajadzībām un ieradumiem. Atpūta, Darbs pie datora, Viesi, Ballīte, Nakts — tie ir paši populārākie apgaismojuma režīmu varianti. Funkcija Izslēgt visu ir īpaši noderīga, kad steigā dodaties prom no dzīvokļa un pastāv iespēja, ka būs aizmirsies kādā istabā izslēgt apgaismojumu. 

Tehnoloģija MULTIROOM

Multiroom — tā ir tehnoloģija, kas ļauj pārraidīt skaņas un videosignālus no jebkāda avotu skaita uz jebkuru vietu mājā. Multiroom sistēma jūsu mājā var kļūt par neizsīkstošu jūsu un jūsu ģimenes izklaides avotu. Piedāvājam integrēt Multiroom jūsu Inteliģentās mājas sistēmā. Detalizētāka informācija ir pieejama šeit.

Apsildāmās grīdas

Pilnīga Intelektuālās mājas vadība noteikti ietver apsildāmo grīdu vadību. Pateicoties elektronikai un dažādu temperatūru pielāgošanas iespējai, grīdām dažādos diennakts laikos un nedēļas dienās var piemērot šādus iestatījumus: 

  • uzsildīt grīdu pirms pamošanās vai ierašanās mājās;
  • uzkrāt siltumu, tajā skaitā arī silto grīdu nakts laikā, kad elektroenerģijas tarifi ir zemāki, vai otrādi — grīdas apsildi nakts laikā neieslēgt tajās telpās, kuras šajā laikā netiek lietotas;
  • iestatīt atšķirīgas programmas darba dienām un brīvdienām. 
Centralizēta vadība

Centralizētai vadībai dzīvoklī ir milzīga nozīme, jo tā veic visu objektu vadību no vienota vadības centra. Pateicoties centralizētai vadībai, visa informācija par vadāmajiem objektiem tiek uzglabāta vienā centrā. Šādu sistēmu vadība ir vienkārša. Dzīvokļa objektu vadību varēsiet veikt bez liekas piepūles — ieslēgt gaismu, palaist ūdeni utt.

Klimata kontrole

Klimata kontrole tiek lietota, lai dzīvoklī regulētu temperatūru un mitrumu. Šī sistēma ir ierīču komplekss, kurā ietilpst klimata un apkures vadība. Savukārt apkures vadība ietver dažādas iekārtas, piemēram, apsildāmās grīdas un apkuri. Klimata vadībā ir iekļautas apsildāmās grīdas, logu atvēršanas piedziņa, ventilatori, kondicionieri un citas ierīces.
Klimata kontrole no kondicioniera atšķiras ar to, ka spēj patstāvīgi uzturēt iestatīto temperatūru un nepieciešamo gaisa mitrumu. Nepieciešamos parametrus var iestatīt ar temperatūras devēju palīdzību, kuri seko līdzi jūsu dzīvokļa mikroklimatam. Lai iestatītu darba režīmu, sistēmā tiek izmantoti slēdži un paneļi, kas ļauj atsevišķi pielāgot katras telpas mikroklimatu. Klimata vadība ir pilnīgi automātiska, bet mikroklimatu savā dzīvoklī varat iestatīt, izmantojot mobilo tālruni.
Apkures un klimata vadība tiek veikta automātiski. Izmantojot ārējos un iekšējos temperatūras un gaisa mitruma devējus, klimata kontrole iestata nepieciešamos apkures ierīču, kondicionieru un ventilatoru darba režīmus. Apkures vadību iespējams ieprogrammēt ar automātisku logu aizvēršanu atkarībā no laika apstākļiem. Piemēram, logi lietus laikā tiks aizvērti.  

Elektropiedziņas mehānismi

Elektriski vadāmās karnīzes ļauj ar vienas pogas vai tālvadības palīdzību vienā vai vairākās telpās vienlaicīgi atvērt vai aizvērt žalūzijas vai aizkarus. Vadāmās žalūzijas un aizkarus var izmantot kopā ar vadāmo apgaismojumu apgaismojuma režīmu veidošanā.  

Elektromontāža

Mūsu uzņēmums veic elektrisko un vājstrāvas sistēmu projektēšanu un montāžu. Mūsu speciālisti veiks augstākā līmeņa izstrādi un kabeļu sistēmu projektēšanu un elektromontāžu. Elektrisko un vājstrāvas sistēmu montāža tiks nodrošināta atbilstoši visiem spēkā esošajiem standartiem un normām. Mēs piedāvājam uzstādīt gan parasto elektroinstalāciju, gan „intelektuālo elektroinstalāciju”, kas ļauj vadīt jūsu dzīvokļa inženiersistēmas. „Intelektuālā elektroinstalācija” ļauj vadīt karnīzes, marķīzes, durvis, kondicionēšanu, kā arī apgaismojumu.
Mūsu tehnoloģijas palīdzēs jums savu dzīvokli padarīt par komforta un drošības saliņu. Mēs varam piemeklēt jūsu dzīvoklim optimālāko funkcionalitātes un cenas risinājumu. Lai pēc iespējas labāk izvēlētos jums piemērotāko Intelektuālās mājas projektu, lūdzu, aizpildiet formu (FUNKCIONĀLĀS IESPĒJAS) un nosūtiet to mums uz e-pastu. Ja rodas jautājumi, mēs ar prieku uz tiem atbildēsim. Zvaniet mums!

Realizēto projektu piemēri.