Sākumlapa Pakalpojumi Mūsu darbi Tehniskais aprīkojums Noderīga informācija Par mums Kontakti
Kontakti
Intelektuālā māja nav tik biedējoša, kā tas var šķist!

Šobrīd Intelektuālā māja vairumam cilvēku asociējas ar neticamu, neskaidru un ļoti dārgu lietu. Daudzi uzskata, ka bez tās var arī iztikt un mēs ar viņiem nestrīdēsimies. Taču ņemiet vērā, ka salīdzinoši nesen liela daļa cilvēku nezināja, kas ir dators, bet šobrīd nespēj iedomāties, kā bez tā varētu dzīvot. Iedomājieties, ka savā mājā (dzīvoklī) veicat kapitālo remontu un griestos, sienās un grīdā ievietojat visas nepieciešamās komunikācijas. Ja pēc 5 gadiem vēlēsieties interjeru atsvaidzināt — nekādu problēmu. Tomēr jūs nolemjat uzstādīt Intelektuālās mājas iekārtu, jo jūsu draugi un paziņas to jau ir izdarījuši, un jūsu vēlme atduras pret nepieciešamo komunikāciju uzstādīšanu. Jūs atceraties vārdus, ko teicāt pēc remonta pabeigšanas: „Otru kapitālo remontu es savā dzīvē vairs neizturēšu,” un jums kļūst skumji. Jūs sākat analizēt, kā būtu, ja komunikācijas būtu uzstādītas būvniecības laikā un šobrīd nebūtu nekādu problēmu.
Mēs nenoliegsim, ka šobrīd mājas automatizācijas risinājumi ir dārgi. Taču dažu produktu cena ir neadekvāti augsta. Un pat ja cilvēkam ir nepārvarama vēlme uzstādīt Intelektuālo māju, viņš atdursies pret finansiālo barjeru. Bet, atgriežoties pie sarunas par datoriem, jāsaka, ka agrāk tos varēja saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem, taču šobrīd datoru var atļauties katrs. Ar to mēs gribam teikt, ka finanšu iespējas var mainīties uz labo pusi. Mēs vēlamies jums sniegt palīdzību komunikāciju uzstādīšanas stadijā bez Intelektuālās mājas sistēmas uzstādīšanas un ar dažu noteiktu scenāriju izmantošanas aprīkojumu, ar iespēju to apjomu palielināt līdz maksimumam.
Mēs jums izstrādāsim projektu visiem iespējamiem Intelektuālās mājas intelektuālajiem risinājumiem un palīdzēsim uzstādīt nepieciešamās komunikācijas. Tas jums ļaus jebkurā būvniecības vai sagaidāmā remonta stadijā bez lieliem sarežģījumiem ieviest Intelektuālās mājas funkcijas. Iztērējot papildu līdzekļus, kas kopējā remonta tāmē būs niecīga izmaksu daļa, jūs ietaupīsiet vairākus tūkstošus latu. Šai summai pievienojiet papildus remontam radīto morālo kaitējumu, ko nevar novērtēt naudā.
Mūsu darbinieki var ar jums satikties un sniegt bezmaksas konsultāciju. Zvaniet vai rakstiet mums, un mēs ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem.